Актуальні відтінки кольорів літнього сезону 2018

Колористичні фаворити інституту кольору Pantone цього сезону продовжують загальний тренд на природність. У літній лінійці присутні практично всі відтінки, властиві теплій порі року. Вони нагадають вам польові квіти, блакитне небо, піщані пляжі та яскраві літні фрукти.

До речі, у Pantone вирішили не зупинятися на традиційному списку з 10 кольорів – на цей раз експерти представили одразу 12 відтінків. Це абсолютно божевільний, яскравий та екзотичний мікс кольорів, який варто використовувати, складаючи по-справжньому літні та легкі образи.

Meadowlark

Цей винятково весняний колір доволі легко перейшов у палітру літнього сезону. Саме цей відтінок названий головним колористичним акцентом модного літа. Meadowlark, безумовно – соковитий, яскравий та сміливий відтінок жовтого з легким гірчичним підтоном. Він здається зухвалим, молодіжним та нагадує про перші промені теплого сонця.

Cherry Tomato

Cherry Tomato – це один з яскравих відтінків, що з’явився на модних подіумах Нью-Йорку та Лондону. Це глибокий та соковитий, апетитний колір червоного з легким помаранчевим підтоном, який наповнений теплом та енергією.

Little Boy Blue

Little Boy Blue – легкий відтінок, який допоможе освіжити ваш образ у літню спеку. Це надзвичайно ніжний колір блакитного з легким підтоном бузкового. Little Boy Blue – злегка може нагадати вітер, що розносить аромат польових квітів.

Chili Oil

Це кращий варіант для створення акцентів при виборі аксесуарів. Pantone давненько не включав у свою палітру настільки складний та глибокий колір, що об’єднує відразу кілька дивовижних властивостей. Він наповнений теплом та аристократичністю, але при цьому самодостатній.

Lavender Pink

Лавандовий відтінок віддає належне тренду на жіночність та романтизм. Ліловий підтон Lavender Pink здатний освіжити діловий та повсякденний образ – він витончений, прохолодний та свіжий, а тому відмінно пасуватиме до повітряних та атласних суконь.

Blooming Dahlia

Ще один рожевий відтінок, але вже з теплим персиковим підтоном. Blooming Dahlia спокусливий та м’який. Образ у цьому кольорі стане кращим вибором для романтичного вечора, неспішних прогулянок по набережній чи вуличками європейського міста.

До речі, Blooming Dahlia – відтінок, що актуальний не тільки у одязі, але й у макіяжі. Саме його варто застосовувати для створення рум’янцю.

Almost Mauve

Almost Mauve – це колір слонової кістки з легеньким відтінком лілового. Він наповнений ніжністю, м’якістю та ненав’язливо вписується у палітру кольорів сезону, підкреслюючи глибину та яскравість палітри сезону.

Ultra Violet

Дуже яскравий та глибокий фіолетовий колір, який віддає данину моді 80-х років. Він, безумовно, притягує погляд, інтригує та зачаровує. Ultra Violet занадто помітний, тому його варто застосовувати для створення акцентів.

Emperador

Теплий відтінок Emperador – один з лідерів для створення вечірніх образів. Шоколадні кольори завжди вважалися прерогативою осінньої моди, однак на цей раз Pantone додав теплий тон «розтопленого шоколаду» у літню лінійку відтінків.

Lime Punch

Ще одна відсилка до образів 80-х – Lime Punch. Цей кислотний колір доволі складний, але гармонічний. У ньому вдало поєднуються життєрадісність жовтого тону та свіжість, притаманна зеленому кольору.

Spring Crocus

Лілово-фіолетові кольори явно стали улюбленцями дизайнерів та експертів інституту кольору Pantone. Тому у палітрі сезону вони залишили місце для ще одного привабливого та ніжного відтінку – Spring Crocus.

Arcadia

Arcadia – єдиний відтінок зеленого кольору у літній палітрі від Pantone. Він холодний та чистий, завдяки чому нагадує тропічні ліси та глибину морів. Однак саме його експерти називають найбільш універсальним відтінком сезону – він з легкістю комбінується з будь-яким іншим актуальним кольором.

Відтінки за версією інституту кольору Pantone можна сміливо назвати універсальними та використовувати як модну базу. Експериментуйте та залишайтесь неповторними!