Актуальні кольори осінньо-зимового сезону 2018-2019

У новій кольоровій палітрі Pantone особливо відчутний вплив осені, а традиційні кольори для зими знайти тут важче. Відтінки зображають більше настрій осіннього сезону – листя, що впало на зелену траву, жовто-коричневі відтінки дерев та яскраві заходи сонця.

Традиційні природні та глибокі тони – це лише невелика частина актуальної палітри. Її несподівано доповнюють яскраві кольорові спалахи: «відхід від старомодних традицій», – так пояснили ці кольорові рішення в інституті кольору «Pantone».

Які відтінки будуть найбільше популярні у майбутніх сезонах та як їх правильно поєднувати? Читайте далі…

Red Pear

Розкішній та глибокий, насичений червоний колір з помітним бордовим підтоном. Про такий колір можна сказати: смачний та cоковитий, майже, як ароматна та стигла осіння груша.

Саме «red pear» став головним відтінком осіннього сезону 2018. Цей самодостатній бордовий колір чудово пасуватиме у монохромному образі. Дизайнери рекомендують його поєднувати з іншими приглушеними відтінками з осінньо-зимової палітри.

Valiant Poppy

Ще один відтінок червоного – нестриманий та експресивний, відкритий та звабливий. І йому вже не важливо, що він буде актуальний холодною зимою. «Valiant poppy» не надає значення таким дрібницям та готовий стати головним кольором прохолодного сезону.

Цей колір притягує всю увагу до себе, так що у тренді будуть як абсолютно червоні монолуки, так і поєднання з більш спокійними відтінками, наприклад з наступним кольором – «nebulas blue».

Nebulas Blue

«Nebulas blue» – задумливий та спокійний відтінок вечірніх сутінків. Він дарує спокій та відводить від похмурих думок. Це тихий та спокійний відтінок, але не без акцентів. При всій своїй стриманості це досить насичений відтінок синього кольору.

Він чудово виглядатиме як у сольному виконанні, так і у поєднанні з усіма відтінками червоного, включаючи модні у цих сезонах попередні два відтінки.

Ceylon Yellow

Пряний відтінок жовтого кольору додає у палітру «Pantone» аромат екзотичних спецій. «Ceylon yellow» випромінює тепло, але у ньому немає спекотного літа. Це колір спокою та відпочинку. Він подібний до запашного цейлонському чаю з чебрецем та корицею.

Не зважаючи на унікальність цього кольору, він гармонійно дивиться з багатьма відтінками: від насиченого бордового до чорного та коричневого.

Martini Olive

Приглушений зелений відтінок з нотами деревної кори. Вишуканий та неоднозначний колір. Він немов створений для строгих англійських костюмів. Будь-який образ у цьому кольорі стане витонченим атрибутом світського життя.

Цей складний відтінок ідеально поєднується з класичним сірим та білим кольором.

Russet Orange

«Russet orangе» – це суперечка осені з зимою. Цей колір нагадує осіннє листя, з-під якого ледь видно зів’ялу траву та коричневі грудки землі. Здається, що художник, який би намалював такий пейзаж, взяв та й змішав на полотні всі ці фарби в один складний відтінок осіннього настрою.

Його складно назвати істинно осіннім тоном, він більше нагадує соковитий апельсин. Проте він чудово пасуватиме в осінньо-зимовому гардеробі, додаючи трішки літнього настрою повсякденним образам.

Ultra Violet

«Ultra violet» впевнено перейшов з теплого сезону в осінньо-зимовий. І у цьому немає нічого дивного. Загадковий та неоновий ультрафіолет ідеально підходить творчим людям з багатою уявою.

Цей колір по-своєму унікальний, але дизайнери його полюбили зовсім не за цю особливість. «Ultra violet» цікаво виглядає з багатьма відтінками, створюючи по-справжньому стильні образи.

Crocus Petal

«Crocus petal» – це легкий, свіжий та швидше весняний відтінок з ніжним лавандовим відтінком. Невагомість та чистота пелюстки крокусу немов нагадує, що слідом за морозами обов’язково прийде тепла весна.

Цей бузковий відтінок найкраще пасує для тотального образу або з нейтральною палітрою світлих тонів.

Limelight

Лимонадний та шипучий колір трішки оживляє осінньо-зимову палітру. Завзята та колюча суміш яєчного та сонячного жовтого кольору, з легким відтінком трав’янисто-зеленого. Це нова інтерпретація кислотного зеленого кольору який з’явився навесні цього року та підкорив усіх своєю неймовірною їдкістю.

Нова версія жовтого відтінку плавно перекочувала з літнього у зимовий гардероб, щоб розбавити осінньо-зимові кольори, додавши трішки сонця.

Quetzal Green

«Quetzal green» – насичений зелений з глибоким синім підтоном. Щоб краще зрозуміти цей відтінок, достатньо подивитися на оперення мексиканського птаха кетсаля. На честь цього пернатого модника і був названий цей багатогранний відтінок.

Модні кольори осінньо-зимового сезону 2018-2019 від «Pantone» створюють гарні комбінації. І найпростіше, що ви можете зробити для оновлення вашого гардеробу – це використовувати актуальні відтінки, комбінуючи їх між собою.