Актуальні відтінки кольорів зимового сезону 2017-18

Зима цього сезону здивує незвичайними колірними рішеннями. У тренді не буде певних кольорів, але буде маса їх відтінків. М’яких, глибоких, частіше блідих та природніх, але по-своєму затишних, у які хочеться закутатись щільніше.
Якщо ви у процесі оновлення зимового гардеробу, зверніть увагу на тренди колірної палітри. До речі, актуальні відтінки зими 2017-18 року – це варіації на тему: загадок, мрій та фантазій…

Відтінки глибокої сині

Кольори безмежної глибини моря з поетичною назвою «морська півонія» зустрічаються на показах дизайнерських колекцій цього сезону все частіше. Спокійний, яскравий та глибинний відтінок – це чудова база для створення гарного образу. До речі, дизайнери використовують його як самодостатній колір з мінімальною кількістю варіацій колірних вкраплень. Актуальні відтінки для комбінацій – золотий, багряний, кораловий та сливовий.

Блідо-рожевий

Рожевий різних відтінків часто зустрічався у колекціях попередніх сезонів, але зима потребує нейтральних та приглушених тонів. Холодна блідо-рожева гама часто асоціюється з легкою текстурою, але це не означає необхідність ніжних шовкових фактур. Це відтінок як для цупких матеріалів, наприклад, драпових пальто та в’язаних кардиганів, так і для шифонових суконь у поєднанні з масивними та грубими шкіряними поясами.

Гренадин та його варіації

Насичений та глибокий червоний – ідеальний колір, актуальний для всіх сезонів. І цієї зими  палітра червоних відтінків потішить варіативністю. Перлиною показів модних колекцій  дизайнери обрали «гренадин». Відтінок на межі багряного та морквяного з приближенням до холодної палітри кольорів. Свою назву він отримав від однойменного коктейлю з солодким сиропом червоного кольору.
Актуальні переважно темні відтінки, особливо у верхньому одязі. Соковитий вишневий, спілий гранат – головні градації кольорової палітри червоного. Що цікаво, вони актуальні у будь-якому вигляді: як деталь – червона губна помада, або як основа образу.

Нейтрально сірий

Стриманий сірий колір часто зустрічається мінливою зимою у природі. Сірі відтінки чудово виглядають у різних інтерпретаціях, незалежно від обраного стилю. Універсальність сірого  – головна якість, що цінується  тими, хто дотримується правил ділового дрес-коду. Для більш вільного образу – безпрограшна комбінація з глянцевим блиском сріблястого металіку.
До речі, відтінки спокійного сірого, зобов’язують притримуватись матових фактур та стриманих аксесуарів.

Від золота до зелені

Відтінки «золотистого лайма» починають захоплювати модні подіуми. Варто поспішити, щоб встигнути обрати свій ідеальний відтінок. Соковитість лайма у поєднанні з золотим відблиском прикрасять будь-яку фактуру. Проте, найкращий варіант – глянцеві переливи атласу, вони повністю розкриють цей відтінок.
Тотальний look у зеленій колірній гамі більш характерний для стилю мілітарі. Тут варто зробити акцент на відповідних кольорах: хакі, болотяно-зеленому, оливковому та інших холодних тонах.

Світлий портвейн

Щоб отримати елегантний та незвичайний відтінок цієї зими, варто поєднати бордо з насиченим баклажаном, і це буде «світлий портвейн». Цей колір самодостатній та не потребує доповнення. Але це не завадить додати акцентів у вигляді відтінків червоного, пісочного або сріблястого металіку.

Гармонія кольорів відіграє вирішальну роль у створенні тотального lookу. Важливо правильно підбирати кольори та їх відтінки при створенні актуального образу. Комбінуйте, експериментуйте та будьте у центрі трендів разом з нами!