Дрес-код: вдягаємось доречно

Різноманітні заходи зобов’язують нас дотримуватися дрес-коду. Без цього – ніяк, інакше вам забезпечена слава «білої ворони». Зазвичай, у запрошенні вказують якого дрес-коду бажано дотримуватися. А щоб бути зіркою вечірки, необхідно розуміти суть потрібного образу до дрібниць.

White Tie

Дрес-код для дуже грандіозних заходів: вручення премії, розкішний бал або звана вечеря.
Чоловікам слід одягнутись максимально офіційно. Наприклад: чорний фрак з білим жилетом, білий метелик та доповніть образ хустинкою. І, звичайно, сорочка повинна бути білосніжною.
Жінкам варто одягнути довгу вечірню сукню з відкритими плечима, без зайвих деталей. Доречно доповнити образ дорогими ювелірними прикрасами, наприклад, діамантами. З аксесуарів можна взяти твердий клатч, також не завадять довгі рукавички, якщо вони будуть доречні до сукні. Зачіска – вечірня, волосся підняте до потилиці та стриманий макіяж.

Black Tie

Спрощений і менш консервативний варіант дрес-коду White Tie. Його дотримуються на званих вечорах, урочистих відкриттях, прем’єрах, днях народження та весіллях, тощо.
Чоловічий дрес-код передбачає класичний смокінг, чорний метелик та нелакові чорні черевики.
У «чорному» дрес-коді жінки можуть трішки пофантазувати. Незважаючи на те, що довжина залишається «у підлогу», сукню можна прикрасити мереживом або вишивкою. Найголовніше, дотримуватися стриманих тонів: чорний, коричневий, синій. Для екстравагантних леді, іноді допускається червоний колір.
Макіяж і зачіска такі ж, як і для White tie, але можна одягнути біжутерію.

Cocktail

Не такий строгий, але також серйозний дрес-код. У цьому стилі проводять вечірки, відкриття та різноманітні свята.
Для чоловіків він передбачає: класичний темний костюм з яскравим метеликом (або й зовсім без нього), або приталений костюм, що підкреслить фігуру.
Жінкам радимо підібрати сукні середньої довжини або трохи вище колін. Кольори можуть бути як темні, так і яскраві або пастельні. Також актуальна біжутерія. До речі, великий годинник і навіть незвичні туфлі тільки доповнять образ.
З Cocktail можна експериментувати, як з макіяжем, так і з зачіскою.

Casual

Smart і Business Casual в основному актуальний на бізнес-зустрічах та повсякденних офіційних заходах.
Для чоловіків Casual – це спрощений варіант ділового одягу, класичні та приталені костюми, стриманих тонів. До речі, тут необов’язковий галстук та можна додати трішки фантазії з аксесуарами.
Для жінок доречними будуть костюми класичного крою, як зі спідницею, так і з брюками та туфлі-лодочки. Якщо образ здається трохи нудним, можна додати  яскраву деталь, наприклад, цікаве взуття. Макіяж повинен бути стриманий.

Patry-style

Дрес-коду patry-style дотримуються під час організації тематичних вечірок.
Тут намагайтесь підібратись образ максимально наближений до стилю самої події. І головне – не бійтесь бути яскравими!

Дотримуватися дрес-коду – справа непроста, але цілком реальна. Поставтесь до цього відповідально, тоді у вас вийде підібрати ідеальний образ під будь-яку подію.