Ексклюзив для ТЦ «Роксолана». Андре Тан: модні тенденції 2018 року

Серед великої кількості українських дизайнерів одягу та модельєрів, ім’я Андре Тан –  одне з найвідоміших. Майже місяць тому на Ukrainian Fashion Week молодий дизайнер презентував нову жіночу та чоловічу колекції весна-літо 2018. Модельєр запропонував варіанти для роботи, відпочинку і виходів у світ, а основним матеріалом колекції став оксамит.
Про модні тенденції та як правильно оновити свій гардероб читайте далі у ексклюзивному інтерв’ю з Андре Таном.

У кінці листопада у Львові відбувся Ваш майстер-клас «Модний гардероб», де Ви розповіли про 10 «must have» минулого сезону та як одягатись не лише модно, але й доречно. На Вашу думку, які минулорічні тренди вже забули, а які залишаться актуальними у цьому році?

З минулого року не багато чого змінилося, мабуть, вже всі знають, що кольором 2018 року було названо ультрафіолет. Це колір для тих, хто не полюбляє залишатися не поміченим. У цьому кольорі є все: оригінальність, впевненість та інтрига. Він заворожує, його краще всього поєднувати з базовими відтінками або носити у вигляді аксесуарів.
Також у тренді натуральні тканини, геометричні візерунки, більш пастельні відтінки.

Не таємниця, що на Ukrainian Fashion Week відбувся показ нової колекції весна-літо 2018. Тематика показу була присвячена євроінтеграції, а основним матеріалом став – оксамит. Чому саме оксамит та з чим його поєднувати?

Оксамит – це одна з найтрендовіших тканин цього сезону. Але багато з нас звикли, що цей матеріал лише для вечірніх суконь та особливих заходів. Ми разом з головним редактором “ELLE Україна” розробили оксамитову колекцію a.Tan by Sonya Zabuga. Цю колекцію ми створили для того, щоб показати нашим жінкам, що оксамит можливо вдягати у повсякденному житті і при цьому виглядати стильно.

Минула колекція весна-літо 2017 була присвячена 15-му ювілею Вашої кар’єри. Колекція містила ключові елементи всіх попередніх колекцій. А що надихнуло Вас на створення колекції весна-літо 2018?

Завжди важко конкретно сказати, що мене надихнуло. Я черпаю натхнення у всьому, що мене оточує. Я багато подорожую, адже це пов’язано з моєю роботою і у цих подорожах дуже багато черпаю натхнення у кольорах, спорудах, людях, емоціях. Мені здається, що мене надихає все навколо.

Щодо світових трендів, на Вашу думку, чи сильно світові тенденції відрізняються від українських регіональних реалій? Що стане основним «must have» для української моди?

Ні, ми йдемо у ногу зі світовою модою. У сезоні весна-літо будуть актуальні такі кольори, як: лавандовий, жовтий, пудровий, блакитний та ультрафіолетовий. А якщо казати про візерунки, то в тренді: клітинка, горох, смужка та геометрія.

З настанням нового сезону кожна жінка намагається оновити свій гардероб. З чого почати у першу чергу? Та як оновити улюблені речі, навіть якщо вони вже не актуальні?

Передовсім, я б радив почати з базового гардеробу, який повинен бути у кожного, а вже після цього почати підбирати трендові речі, які звичайно можливо комбінувати з базовим гардеробом. Я взагалі вважаю, що розумно підібраний гардероб – це не лише причина успіху, але й економія місця у ньому. А оновити улюблений, але не актуальний образ завжди можливо аксесуарами чи комбінувати з більш стильними речами. І ніколи не забувати разом з одягом одягати гарний настрій та посмішку.

Що порадите у новому році тим, хто хоче завжди виглядати модно та стильно?

Насамперед, хочу всім побажати гармонії та прийняття самого себе. Та, звичайно, намагайтеся підбирати одяг, в якому ви буде відчувати себе комфортно та впевнено.