Зав’язуємо шарф: стиль, тепло та тренди 2018-2019

Шарф – неодмінна деталь «теплого» гардероба та незмінний атрибут практично всіх осінніх та зимових модних колекцій. Цей аксесуар допомагає не лише виглядати актуально, але й допоможе зігрітися у холоднечу та освіжити будь-який образ.

Окрім того, за допомогою шалика можна легко підняти настрій та навіть зобразити емоційний стан. Наприклад, у похмурий та холодний день шарф яскравого забарвлення додасть бадьорості та радості, а надто сонячним днем ​– аксесуар холодних тонів подарує відчуття прохолоди.

Але важливо не лише правильно підібрати шарф, а й красиво зав’язати його навколо шиї. Тому сьогодні ми розглянемо актуальні та цікаві способи зав’язування. Адже вузол повинен бути не лише зручним, легко здійсненним, а й пасувати до різних фактур.

В’язані шарфи

Довгі й короткі, з китицями та без, грубої в’язки, та з тонкого вовняного полотна – такі шарфи зігріють та захистять у холоднечу найкраще. А ще чудово підкреслять ваш індивідуальний зимовий образ. Як зав’язувати такі шарфи у цьому сезоні:

Хомут

Це чудовий варіант для великих та довгих шарфів щільної в’язки, що добре тримають форму.

Накидаємо шалик на шию та обмотуємо його у кілька витків так, щоб вони нашаровувалися один на одного. Тепер зав’язуємо кінці один раз, так, щоб вони дивилися у різні боки. Сам вузол поміщаємо під витки шарфа, але ховати кінці не обов’язково.

Шарф, зав’язаний таким чином, прикрасить коротку шубку, пальто або куртку. Він додасть образу свободи та ледь вловимої недбалості, яку може собі дозволити сучасна жінка.

Хрест-навхрест

Найкраще пасуватиме для довгих щільних шарфів середньої ширини, трикотажних або вовняних.

Накидаємо шарф на шию та спускаємо кінці по плечах вперед. Потім правий кінець перекладаємо через ліве плече, а лівий, відповідно, через праве. Повторюємо знову та при цьому протягуємо через петлю попереду.

Спосіб хрест-навхрест варто поєднувати з класичним та діловим одягом.

Накидка

Гарний вибір для палантинів та подібних широких, щільних шарфів.

Накидаємо палантин, розправляємо один кінець так, щоб він накривав плече. Інший кінець викладаємо вільною петлею від одного плеча на інше, а кінець фіксуємо декоративною шпилькою.

Спосіб актуальний з зимовими та демисезонними пальтами, з плащами класичного крою та з речами у стилі casual.

Хутряні шарфи

Популярність хутряних аксесуарів у цьому та наступному сезоні досягла, мабуть, свого піку. Хутряні шарфи можуть бути виготовлені з натурального та синтетичного матеріалу. А як же варто зав’язувати такий шарф?

Петля

Пасуватиме для хутряного шалика середньої довжини та товщини, з м’якого хутра.

Накиньте шарф на шию, перекинувши кінці назад, далі оберніть їх навколо та перекиньте вперед. Кінці варто зав’язати лише один раз, вирівнявши довжину обох петель. Вузол сховайте під верхню петлю.

Шалик, зав’язаний таким чином, відмінно поєднується з одягом у якому є комір стійка або навпаки – виріз, який варто підкреслити.

Європейський

Спосіб легкий, добре відомий, але не здає своїх позицій. Актуальний для довгих шарфів з не надто щільного хутра.

Складіть шарф вдвічі та накиньте його на шию так, щоб він був симетричний. У петлю просмикніть обидва кінці. Отриманий вузол не затягуйте сильно – шалик повинен лежати вільно.

Аристократична недбалість, і водночас, дружня неофіційність – ось образ, який допомагає створити такий спосіб зав’язування шарфа.

Метелик

Це ідеальний спосіб для зав’язування коротких та широких шарфів з щільного, прилеглого хутра, що тримають форму.

Накиньте шарф на плечі ззаду, кінці зав’яжіть на грудях вузлом. Можна трохи змістити вузол у сторону, щоб створювалося деяке відчуття асиметрії.

Шалик, зав’язаний таким чином, прикрасить будь-яку річ обтислого покрою, він пасуватиме до ділових та вечірніх образів.

Гарно зав’язаний шарф додасть вам впевненості та відмінно зігріє, а ваш образ буде завершеним та цікавим. Тож експериментуйте, створюйте свій особливий стиль та залишайтеся неповторними.