Як обрати чоловічий костюм. Поради від ТЦ «Роксолана»

Якісний та стильний костюм залишається найкращою візитною карткою будь-якого джентльмена. І навіть у нашу епоху повсякденного одягу і домінування casual’у саме класичний костюм створює враження хорошого смаку і вишуканості.

Колірна гама

Якщо ви підбираєте універсальний костюм для урочистих подій, у вас є три колірні варіанти:
Темно-сірий – доречний для чоловіків у будь-якого віку та відмінно поєднується з іншими кольорами.
Чорний – класичний варіант, що підкреслює урочистість заходу і авторитет свого власника.
Темно-синій – елегантний і завжди актуальний.

Якщо шукаєте повсякденний варіант для офісу, зверніть увагу на відтінки сірого. Вони ідеально підходять для буденних справ. А з коричною гамою варто бути обережнішими, вона не так давно зарахована до ділових костюмів. Тому краще перестрахуватися і не одягати його на співбесіду або офіційний прийом.
Влітку актуальний бежевий або пісочний колір, вони менш офіційні, ніж костюми класичної колірної гами.

До речі, якщо ви брюнет зі світлою шкірою, вибирайте темні костюми насиченого кольору. Засмаглим чоловікам краще вибирати темні костюми, однак і сорочку варто вибирати темних тонів.

Піджак

Для початку потрібно знати декілька головних правил: приміряти піджак варто на сорочку, її комір має м’яко облягати шию. У плечах не повинно тиснути, але і висіти вони не мають. А на спині не має бути горизонтальної складки, вона означає, що ви приміряєте не свій розмір.

Дуже важливо підібрати правильну довжину рукава. Наприклад, опустіть руку паралельно тілу і підійміть великий палець на 90 градусів щодо вказівного – це і є ідеальна довжина. А манжет сорочки має бути, як мінімум, на сантиметр довшим за рукав піджака.

Довжина самого піджака також важлива. Класичний піджак повинен прикривати стегна, інакше він візуально зменшує зріст. Найкращий варіант, коли низ піджака припадає на середину відстані між верхом коміру і низу штанів. Якщо простіше, є більш практичний варіант визначити вірну довжину. Опустіть руки паралельно тілу і чотирма пальцями спробуйте обхопити низ піджака. Якщо вам це вдалося легко, вітаємо – це ідеальна довжина.

До речі, піджаки можуть бути однобортними і двобортними. Перший варіант — найбільш поширений. Він відрізняється наявністю одного ряду ґудзиків. Це класика і підібрати такий піджак можна на будь-яку фігуру.  Двобортний піджак — це спосіб виділитися з поміж інших, елегантний варіант для чоловіків з стрункою фігурою.

Штани

Класичні штани мають трішки звужуватися до низу. Верхня частина не повинна занадто обтягувати – нехай кишені прилягають щільно, а складки не розходяться.
Пояс має знаходитися на талії, можливо, злегка занижений, але не більше ніж на чотири сантиметри. Стрілки мають проходити точно по центру коліна. У положенні стоячи, стрілка не повинна «ламатися» – допускається тільки один злам нижче коліна.

Звичайно, важливо правильно визначити ідеальну довжину. Враховувати варто не тільки свій зріст і особливості фігури, але і те, яке взуття ви збираєтеся носити. Найчастіше штани повинні бути трішки подовжені. Це потрібно для того, щоб легко було підігнати їх під будь-який зріст. Тому, обов’язково приміряйте штани разом з взуттям.

Наприклад, якщо довжина обрана правильно, то на стрілці, трохи вище місця, де штани стикаються з туфлями, утворюється один невеликий залом. Класичні штани підшиваються з нахилом на каблук – з боку каблука на 1-2 сантиметри довше.

При виборі чоловічого костюма потрібно не тільки дотримуватися основних правил примірки та модних трендів, але й опиратися на свої власні відчуття. Саме костюм робить чоловіка чоловіком, тому у ньому вам має бути дуже комфортно!

До речі, підібрати якісний костюм, що підкреслить вашу індивідуальність, ви зможете у ТЦ «Роксолана», де професійні консультанти допоможуть зробити правильний вибір.