Топ-10 актуальних трендів сезону весна-літо 2019

Недарма кажуть, що головний тренд сучасної моди – її різноманітність. 2019-й – рік поєднання раніше не поєднуваних речей, трансформації та перенасичення силуетів та форм. Мода 80-х, поєднання неонових та пастельних тонів, об’ємність, насиченість деталями, злиття спортивної та вечірньої теми зі стриманими образами.

Читайте далі, які нові та вже відомі нам тенденції будуть на піку моди у теплому сезоні 2019 року…

Пляжний одяг
Пляжний одяг займає все вагоміше місце у весняно-літніх колекціях практично всіх модельєрів, перетворюючись з допоміжного на повноцінний напрямок колекцій одягу.

Велоспорт
Велосипедки продовжують підкорювати модні подіуми, а дизайнери продовжують майстерно вписувати їх у повсякденний гардероб. Найпопулярніші поєднання, що були представлені на тижнях моди, комбінування зі складно скроєною сорочкою або з масивним топом.

Плісирування
На подіуми повернулося трішки романтичного настрою у вигляді плісирування, причому у різних своїх проявах. Природно, що не обійдеться без повітряних плісированих спідниць довжини міді, але набагато ефектнішим воно буде на різноманітних топах або верхніх частинах суконь.

Ручна робота
Один з ключових трендів сезону – повсюдне використання в’язаних вручну деталей: алюзії на рибальські сітки, плетива на кшталт вінтажних скатертин та килимків.

Мереживо
Мереживо, яке частіше асоціюється з одягом романтичним та ультражіночним, цього сезону вклиниться у спортивну тематику з елементами розкоші.

80-ті
У сезоні весна-літо 2019 мода вісімдесятих проявиться у вареному денімі, з якого тепер дизайнери представили не тільки джинси, а й куртки, сукні, складно скроєні спідниці та навіть взуття.

Накладні кишені
Наступного сезону одяг з накладними кишенями буде всюди. Вони мають не менш ефектний вигляд, ніж колекції 60-х, що були присвячені стилю сафарі.

Принти
Принтоманія виходить на новий рівень – дизайнери все частіше міксують різнокаліберні принти, які до цього було складно разом навіть уявити.

Природність
Поки одні дизайнери шукають нових візерунків та форм, інші пропонують підбирати гардероб у нейтральних бежевих тонах та класичних формах.

Комбінезон
Тенденцію на функціональність разом з накладними кишенями підтримують у новому сезоні й комбінезони. Дизайнери пропонують їх як альтернативу сукням, коли потрібно обрати всього одну річ.

До речі, щодо аксесуарів, безумовним хітом теплого сезону цього року стане крислатий солом’яний капелюшок у різноманітних варіаціях. Також свою модну позицію не втратила масивна біжутерія, а сумки тепер великі, місткі та практичні.

Шукайте свій образ, комбінуйте та залишайтеся неповторними!