Чоловіча косметика: особливості та оптимальний вибір

Сучасні чоловіки приділяють зовнішності не менше уваги, ніж жінки. Це природно, адже образ успішної людини асоціюється з доглядом за собою. Однак досягти гарного вигляду нелегко: інтенсивний ритм життя і постійні стреси впливають на зовнішній вигляд.

Охайне та свіже обличчя – це візитка справжнього чоловіка. Чисте волосся, гладка шкіра і приємний аромат важливі не менш, ніж свіжа сорочка та випрасуваний костюм.

Особливості чоловічої шкіри

Чоловікам необхідні спеціальні засоби для догляду за шкірою. Для цього є об’єктивні причини:

  1. Кількість капілярів у чоловіків більше ніж у жінок, через що шкіра має червонуватий або фіолетовий відтінок.
  2. Колагену у чоловічій шкірі більше ніж у жіночій, тому розтяжки зустрічаються рідше, ніж у жінок, а процеси старіння проходять повільніше.
  3. У чоловіків велика кількість потових і сальних залоз часто призводить до запалень шкіри.
  4. Шкіра може бути нормальною, сухою, жирною або комбінованою – всі ці типи вимагають індивідуального догляду. Що стосується антивікових засобів – і тут чоловікам потрібна спеціальна косметика на натуральній основі, адже старіння чоловіків і жінок залежить від різних гормонів.

Виробники чоловічої косметики дбають про універсальність і зручність: чоловік не може дозволити собі витрачати години на догляд за собою.

Оптимальний вибір косметики

Зверніть увагу, що у складі косметичних засобів обов’язково повинні бути зволожуючі, пом’якшуючі компоненти і антиоксиданти. Наприклад, чоловічий крем для обличчя містить також біологічно активні речовини, що глибоко проникають у шкіру.

Засоби для гоління повинні мати антисептичну, заспокійливу властивість, сприяти регенерації і охолоджувати шкіру. Дуже популярні креми з матовим ефектом, які допомагають прибрати жирний блиск.

На жаль, одного крему або гелю для гоління недостатньо. Адже навіть найкращий з них не може вирішити всі проблеми відразу: зволожувати, очищати та перешкоджати старінню.

Догляд за шкірою повинен бути комплексним. Для цього комбінуйте засоби.

На що орієнтуватися при виборі?

Бальзам після гоління необхідний кожному чоловікові.  Бритвою зрізається верхній шар шкіри, що робить її вразливою та чутливою. Її потрібно охолодити, заспокоїти і зволожити. Головне при виборі, орієнтуйтеся на тип шкіри.

Чоловікам після 40 років не підійдуть спиртовмісні лосьйони, оскільки шкіра стає сухішою і схильною до подразнення. Оптимальний варіант – косметика на основі натуральних компонентів з природними антисептиками: хвойними екстрактами, ромашкою або зеленим чаєм.

Вважається, що чоловік може умиватися звичайним туалетним милом, оскільки його шкіра більш щільна, ніж у жінок. Це поширена помилка. Окрім того, що мило сильно сушить шкіру, воно ще й залишає лужну плівку, через що шкіра стає ще більш чутливою і частіше запалюється. Тому для вмивання найкраще використовувати спеціальні засоби, наприклад очищуючий гель.

Зволожуючий крем для обличчя. Вітер, мороз, гоління – всі ці фактори сприяють підвищенню чутливості шкіри. Зволожуючі креми допоможуть позбутися  дискомфорту, відчуття стягнутості шкіри і частих запалень.

Засоби anti-age. Оскільки більше колагену в шкірі, чоловіки пізніше починають замислюватися про старіння. Однак після 40 років ця проблема стає актуальною. Антивікові засоби слід обирати з особливою ретельністю. Також варто проконсультуватися з косметологом.

З цими порадами ви легко зможете доглядати за собою. А допомогти з оптимальним вибором виробника чи типу косметики вам допоможуть у ТЦ «Роксолана». Тут ви знайдете не тільки чоловічу косметику, а й аксесуари для справжнього чоловіка.