Чорно-біла класика

Незважаючи на різноманіття барв сьогодення, чорний та білий завжди залишаються в моді. Ці два кольори ідеально поєднуються між собою та взаємодоповнюються. Не забуваємо, що чорний і білий, будучи базовими, складають ідеальну основу для створення повсякденних образів у стилі casual

Традиційне поєднання чорного та білого повинно виглядати банально та нецікаво? Зовсім ні! Адже,  класика – вічна, що підтверджено модними показами, на яких чорно-біла кольорова гама постала перед нами у всій красі.

Зима не привід відмовлятися від яскравих образів, але іноді перевірена роками чорно-біла класика не буде зайвою. Такі поєднання є завжди актуальними, не виходять з моди і завжди доречні.

Чорний і білий – ці два шляхетні кольори разом складають дует, який в універсальний спосіб представляє сприйняття світу. Залежно від культури цим кольорам приписується різна символіка. Тим не менш, обидва мають спільне – елегантність. Білий – абсолютний колір, який впродовж віків не був підданий жодним віянням моди, чорний – ідеальне доповнення.

Пропонуємо переглянути топ стильних образів, які виглядають дорого, вишукано незалежно від сезону та події. Сьогодні модельєри пропонують використовувати ці кольори не тільки у вишуканих вечірніх сукнях, але й у повсякденних образах.