Шопінг, як повноцінне хобі

«Покупка для жінки – це спіраль, покупка для чоловіка – це пряма».

Адреналін у крові підвищується, пульс пришвидшується та перехоплює подих лише при одній думці про це. Організм потребує ще і ще. І щойно ви наблизились до омріяного, вас не зупинити – ви робите покупку. Знайоме почуття?

Але чому шопінг викликає такі емоції? Тор -7 аргументів, чому саме так.

  1. Шопінг дає можливість відчути себе господарем свого життя. Можливість вибору тих чи інших товарів на свій смак, незалежно від того що це, дає нам відчуття впевненості у собі. Якщо в інших ситуаціях зробити вибір вдається не завжди, то тут можна відірватись на повну.

2. Шопінг – це безліч позитивних емоцій, спосіб відпочити від буденної рутини, змінити оточення, переключити свою увагу та приємно провести час. Тільки уявіть: величезні торгові центри з неймовірною кількістю товарів, де можна все розглянути, пощупати, приміряти та купити.

3. Покупки дозволяють нам бути у центрі уваги, або ж відчути себе справжньою королевою. Продавці та консультанти готові на все, щоб догодити вам. Вони з посмішкою принесуть на примірку десяту пару взуття чи двадцяте плаття, тільки щоб ви змогли визначитися з вибором.

4. Похід по магазинах – відмінний мотиватор. Це завжди щось нове, а все нове налаштовує нас на зміни, від нового гардеробу до зміни способу життя. Обираючи необхідні товари, ми ставимо собі мету на найближчий час. До прикладу, випадково зайшовши до відділу шпалер, ви побачили «те, що вам потрібно», а отже, настає ремонт.

5. Шопінг – це також спорт, але здебільшого жіночий. Тут присутній азарт, активні пробіжки по магазинах та примірки – це все змушує бути у хорошій формі.

6. Різноманітні знижки та акції – це взагалі божевілля. Купівля омріяної сукні зі знижкою або парфуми по акції, наповнює нас таким захопленням і почуттям власної гідності, що й описати важко. Адже ми отримуємо два в одному – річ, про яку мріяли і економимо сімейний бюджет.

7. Шопінг – це можливість дарувати подарунки. Прогулюючись по магазинах, ми знаходимо обновки не тільки собі, а й друзям, чоловікові чи жінці та звичайно дітям. І навіть якщо на це довелося витратити всі гроші на картці – ми отримуємо безліч задоволення!

Що цікаво, чоловіки під час шопінгу не церемоняться – вони консервативні та конкретні. А жінки – вибагливі та емоційні у покупках. За даними статистики, 75% чоловіків і 25% жінок, приміряють конкретну річ, та одразу її купують. А психологи кажуть, що почуття задоволення від вдалого шопінгу на надто відрізняється від алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Тож не відмовляйте собі у задоволенні!