~ Антисептики від Louis Vuitton? ~

Будинки моди об’єднались у період карантину.

Змінити світогляд, почати цінувати раніше не помітні та настільки цінні моменти спілкування та уваги – невидима сторона пандемії.

Берегти себе та близьких – меседж, з яким живе планета останні тижні. Підтримка, правильні дії та безпека – поради, яких дотримуються люди усіх соціальних верст, бізнесів та підприємств.

Не залишився осторонь парфумерний концерн LVMH, який з 16 березня на території Франції виробляє санітайзери для лікарень. Для допомоги людям та стабілізації ситуації під час пандемії на потужностях брендів Christian Dior, Givenchy, Louis Vuitton, Guerlain випускають антисептики, яких зараз так бракує.

Важливо, що постачають їх в лікарні абсолютно безкоштовно. Пріоритетом для компанії є доставка антисептичних засобів в установи мережі Assistance Publique-Hopitaux de Paris, в яку входять понад 40 лікарень в Парижі та його передмістях!

У LVMH очікують, що до кінця тижня швидкість виробництва гелів досягне 12 тис. тонн на тиждень.
Також представники компанії повідомили, що мають намір виробляти антисептичні засоби так довго, як цього буде вимагати ситуація.

Концерн LVMH є світовим лідером на ринку предметів розкоші й обʼєднує 75 брендів одягу, косметики, ювелірних виробів та інших товарів сегменту люкс.

 

Така позиція fashion індустрії неймовірно тішить!
Користуємося антисептиком. Миємо руки. Не панікуємо.
До найшвидших зустрічей та приємних покупок в тц ROKSOLANA!