Топ фешн-прийомів для урізноманітнення гардеробу

Комбінуючи щоденні аутфіти, більшість стикається із майже класичною ситуацією: “нема що вдягнути”. Знайомо? Життя стане значно простішим, якщо осягнути декілька простих фешн-трюків, які трансформують Ваш образ та неодмінно зроблять його більш стильним.

Багатошаровість.
Напевно, найвідоміший прийом — основний концепт полягає в тому, щоб кожен наступний шар одягу був більшим за попередній. Особливо актуально в холодну пору року, адже під легку та ефектну річ можна вдягнути більш тепле доповнення та досягти максимального комфорту і разом з тим залишатись стильним. Улюблені жилети, оверсайз піджаки — будь-що! Орієнтуйтесь на Вашу фантазію та почуття міри.

Мультифункційність.
Зверніть увагу на такий спосіб стилізації в образах як мультифункційність — це коли річ використовується не за своїм прямим призначенням. Светр вдягають на верхній одяг як шарф, бандана використовується як топ і тд.
Так за допомогою найпростіших буденних речей та аксесуарів можна вибудувати свіжий та непересічний лук!

Брутальне + жіночне.
Доволі популярним є прийом поєднання стилей — грубого та ніжного. Образ, який розкриває сутність сучасної дівчини: цілеспрямована бізнес-леді, що при цьому залишається ніжною, чарівною та грайливою. Плаття в білизняному стилі та фактурний оверсайз жакет, ніжна сукня та масивні черевики. Стиль, що неодмінно підкреслить Вашу натуру.

Гра контрастів.
Мікс яскравих кольорів неймовірно підкреслить Вашу натуру та зробить образ більш динамічним. Поєднання різних відтінків також допоможе тим, хто став заручником певних кольорів — пастельних або чорно-білих. Так, найбільш виграшним будуть поєднуватись зелений і червоний, синій і помаранчевий, жовтий і фіолетовий.

Акцент.
Найпростіший та безперечно дієвий спосіб. Один місткий акцент, що приверне найбільшу увагу. Це може бути яскравий аксесуар, взуття незвичайного фасону або сумка із фактурною фурнітурою. Завжди безпрограшно та лаконічно.

Надихайтесь та комбінуйте.
Не бійтесь перевтілень, адже поряд завжди
ТЦ “ROKSOLANA”.
До зустрічі на шопінгу!
Площа Соборна, 14.