Чому гардероб не працює?

Під час карантину ми постійно знаходимось вдома, тому позбавлені звичних радощів життя: кіно, шопінг, театр. Аби не було так нудо, варто зайнятися чимось корисним.

В теперішніх умовах з’явилось вдосталь часу, аби навести лад у шафі. Не відкладайте це в довгий ящик, почніть вже сьогодні!

Звільнивши шафу від непотрібного мотлоху ви неодмінно відчуєте легкість у думках.

Головна порада під час розбору гардеробу – бути в хорошому настрої. Інакше існує великий ризик, що буде викинуто багато речей погарячкувавши. Для цього можна навіть налити собі келих вина.

Отож, перш за все варто враховувати наскільки ця річ є зручною та комфортною. Звичайно ж не менш важливий фактор, чи можна цю річ із чимось поєднати. Не намагайтесь їм давати «друге життя». Віддайте, продайте або ж здайте на переробку.

Речі не повинні чекати, їх потрібно вдягати

Важливо дізнатися, чому ж у шафі мало місця. Можливо, причина в тому, що ваші речі розкидані як-небудь.  Безсистемне складання одягу, взуття чи аксесуарів не допоможе вам швидко підбирати стильні та вдалі комплекти. Більше того, існує думка, що таке ставлення до одягу – псує ваш смак!

Навіть, якщо ваш одяг систематизований за певними параметрами: кольором, асортиментом, фасоном, сезоном, а носити все одно нічого – значить, настав час серйозно попрацювати із гардеробом:

  • Речі малі (можливо, колись одягну);
  • Старомодні та не актуальні;
  • Втратили зовнішній вигляд.

Знайомо? Тоді слід переоцінити ставлення до одягу і негайно почати вдосконалювати власний стиль.

Працюючий гардероб – це механізм, який продуманий до найдрібніших деталей.

Ось наведемо декілька причин, чому ваш гардероб не працює:

  1. Відсутність структури

Головний принцип побудови власного гардеробу: «Мінімум речей – максимум комплектів!». Часто трапляється, що при купівлі нової речі її немає з чим поєднати. Як наслідок – потрібно купити ще два нових предмети гардеробу. При такому підході до шопінгу ці обновки також можуть не вписатися у ваш гардероб. Словом, замкнуте коло!

  1. Ви не знаєте свій фасон

Якщо ви до цих пір не розібралися, який фасон та силует підходить вам найбільше, при спробі купити щось нове та красиве, існує загроза купити те, що знову буде просто висіти у шафі. Запам’ятайте, не завжди те, що гарне на вішаку, неодмінно підійде саме для вас. Вивчіть себе, свій тип фігури.

  1. Кольорова гамма

Ще одним важливим елементом побудови гардеробу є кольори. Якщо купувати речі, не маючи уявлення про фінальну картинку, можемо отримати кольоровий безлад у шафі. Дуже важливо розібратися, які відтінки вам пасують і тоді вдасться побудувати кольорову стратегію свого гардеробу.

В підсумку можемо сказати, що ви не дарма витратили стільки часу на те, щоб звільнити шафу від зайвого.  Це прямий шлях до нових звершень, бажань та досягнень. ТЦ ROKSOLANA завжди раді вам у цьому допомогти!