Streetstyle fashion:
Головні убори осінь-зима 2020\2021

 

Головні убори заслужено посідають одне з топових місць у гардеробі. Невід’ємний аксесуар, що оживить будь-який образ, додасть виразності та особливого настрою до твого луку.
В осінньо-зимовому сезоні як ніколи актуальні різноманітні капелюшки, кепі, панами і тд. Дослідимо разом популярні головні убори!

Кепі
Майже класика, що не перестає бути актуальною. Тренди змінюються, а цей аксесуар адаптовується під сучасні запити та залишається незмінно стильним та доречним. Цього сезону зверніть увагу на кепі зі шкіри.

Хустки
Неймовірний привіт з 60-х — хустини, що поєдналися з банданами, які були на піку популярності в 00-х. У цьому сезоні обов’язково доповнюйте хустками свій образ, адже немає жодних обмежень та правил щодо носіння — тільки ваша фантазія.

Бейсболки

Цей аксесуар уже давно вийшов за рамки однойменної спортивної гри та посів на провідному фешн-місці. Сміливо поєднуйте бейсболки різних фактур з пальто, оверсайз-жакетами чи навіть сукнями.

Берети

Незмінне поєднання шику та класики. Аксесуар, що одразу додає романтичності та загадковості до будь-якого образу. Обирайте сміливі моделі, експериментуйте з фасонами та принтами!

Панами

Цей аксесуар уже давно вийшов за рамки пляжної моди та залишається на фешн вершині сезон за сезоном. І не дивно, адже панами універсальні, зручні та суперстильні! Неодмінно доповнюйте образ цими красунчиками цієї осені.

Капелюшки

Класика на всі 100%. Завжди доречна, завжди стильна. Потужний акцент всього образу. А ще величезний плюс у різноманітті моделей та форм: іконічна федора, капелюх з широкими чи низькими полями — обирайте під настрій та підкреслюйте переваги!

Обирайте аксесуари до смаку, обирайте шопінг в ТЦ ROKSOLANA та будьте неперевершені!