«Стильне кіно»

На просторах Голлівуду та й не тільки, сьогодні дійсно багато крутих кінострічок. Деякі з них мають цікавий сюжет, деякі вражають акторською грою або фантастичними спец ефектами. А ми в свою чергу акцентуємо увагу на образах та вбранні героїв. Пропонуємо переглянути декілька кінострічок з яскравими образами.

1.Серіал «Династія» 2017 року

Американський телегігант The CW наважився у 2017 році інтерпретувати культовий серіал 1980-х років про життя нафтових магнатів. Метою режисерів максимально наблизитися до серіалу 40-річної давності, в свою чергу додавши «родзинку» із модних реалій сьогодення. І як не дивно, їм це дуже добре вдалося, особливо фенш-складова, якій відводили найважливішу роль. В свій час «Династія – 1980-х» стала першим серіалом, в якому з’явилися наряди Haute Couture.

2.Пліткарка (Gossip Girl)

Пліткарка це історія про життя «золотої молоді» Верхнього Іст-Сайду із заможних сімей. Сюжет розвивається навколо молодих людей, що живуть в елітному районі Нью-Йорка та відвідують привілейовану школу.

Герої популярного серіалу завжди стильно одягнені. Головний дизайнер серіалу та вся його команда дотримувалися модних тенденцій. Важливо було підкреслити яскраві особистості та неповторність кожного образу.

  1. Kingsman

Kingsman – це надсекретна організація, мета якої – рятувати Британію від усіляких негараздів. Зовнішній вигляд є одним із ключових елементів суперагентів. Класичні костюми ідеального крою, в які закохається, мабуть, кожен представник чоловічої статі.

Цікавим є той факт, що творці фільму відкрили навіть інтернет-магазин, де можна придбати одяг, такий як у агентів.

4. Форс мажори ( Suits)

Серіал приваблює глядачів не лише захопливим сюжетом та акторською грою, але й надзвичайними образами героїв. Важкі будні юридичної фірми, складні справи та професійні рішення, а також чудове вбрання – складові, які присутні в кожній серії. Перше, що могло прийти вам на думку, як юристи можуть стильно одягатися. Але саме це кіно демонструє, що офісний працівник, а тим більше юрист, не обов’язково повинен одягатися однотипно та нудно.

  1. Великий Гетсбі

За основу роману взято заплутану історію кохання, яка закінчується трагічно. Події фільму відбуваються в післявоєнний період Першої світової війни. «Великий Гетсбі» відображає атмосферу початку 20-х років 20-го століття в Америці, в епоху джазу, сухого закону, зародження організованої злочинності.

Кожен кадр фільму наповнений блиском коштовностей, сміхом задоволених жінок, атмосферою неймовірної розкоші та багатства.