Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри – це не просто модно, перш за все це безпека ваших очей від УФ-випромінювання.

Тисячу років люди не знали, що таке окуляри. Навіть в освіченому стародавньому Римі використовували скляні кулі з водою або ж відполіроване прозоре каміння. Цікавим є той факт,  що досі так і не відомо, хто саме винайшов окуляри.

На сьогоднішній день великий вибір таких аксесуарів вражає. Багато брендів, безліч моделей, кольорів.

Які ж тенденції цього року – давайте подивимось.

Моделі в стилі 70-х

Квадратні окуляри цього сезону будуть особливо популярними. У 2020 році відомі бренди у своїх колекціях надихнулися епохою 70-х. Попри великі розміри, тонка оправа робить делікатним зовнішній вигляд окулярів на обличчі.

Моделі унісекс

Така модель окулярів вже не один рік займає впевнену позицію серед цих аксесуарів. Більше того, актуальними вони ще будуть не один сезон. Не потрібно акцентувати увагу на жіночому чи чоловічому, обирати потрібно те, що подобається!

Моделі у яскравих кольорах

Не забуваємо додавати барв. Яскраві аксесуари освіжатимуть ваш образ. Не бійтесь експерементувати з кольорами. Ваш стиль – ваші правила.

Моделі із ланцюжком

Кожного року у сфері моди з’являються оригінальні речі, 2020-ий не є виключенням. Виробники аксесуарів створили топові окуляри із стильними ланцюжками. Немає стандартів щодо ширини, кольору, розміру. Обирати потрібно на власний смак. Перевагою таких окулярів є те, що носити їх можна просто на шиї за допомогою ланцюжка.

Футуристичні моделі

Для сміливців підйдуть аксесуари незвичних форм. Цього року дизайнери представили колекції вузьких окулярів у неймовірних комбінаціях оправ та лінз.

Важливо! Окуляри – це саме та річ, на якій не варто економити. Ваші очі повинні бути максимально захищеними. Перш за все це ваше здоров’я. Купуйте якісне у сертифікованих виробників.