Захист обличчя

З приходом весни ми не завжди звертаємо увагу на легкі промінчики яскравого сонця. Ми радіємо цій яскравій погоді, адже так втомились від нестерпного холоду.

Так ось саме в такий час необхідно приділяти більше уваги обличчю, а точніше – його захисту!

Чи знаєте ви, що таке SPF? Для чого він потрібен? Чому він є таким важливим? Та чому SPF у складі тонального чи ВВ – крему не є дієвим?

Нижче поговоримо про все це більш детально.

На сьогоднішній день багато людей прагнуть якнайдовше залишатись молодими. Є безліч кремів, які не допомагають, тональний, який не маскує, патчі, які не дієві, косметологічні уколи – все марно.

Так ось, щоб уникнути таких ситуацій в майбутньому, дбайте про вашу шкіру з молодості. Ваша шкіра буде вельми вам вдячна.

З появою сонця потрібно більше приділяти уваги догляду за шкірою. Звичайно багато з нас любить колір засмаглого тіла, але чи вартує це тимчасове явище того, що на вас чекає в майбутньому? Пам’ятайте, що засмага буде з вами один сезон, а зморшки і пігментні плями до кінця життя.

Отож, що ж таке цей SPF?

SPF (Sun Protection Factor) – сонцезахисний фактор засобу. Він означає здатність косметичних засобів захистити шкіру від шкідливих сонячних променів та продовжити час безпечного перебування на сонці.

Вплив ультрафіолету на шкіру має накопичувальний характер. Ультрафіолетові промені, які досягають поверхні Землі, поділяють на дві групи – А і В.

UVB – це промені, які викликають опіки.

UVA – промені, які викликають зморшки (те, що зараз модно називати «фото старіння»).

Не всі креми з високим SPF захищають від UVA променів, тому дивіться уважно на складники. Ще цікаво знати, що UVB промені не проникають через скло, а UVA проникають (тобто потенційно можуть спіймати вас в офісі чи в машині).

Що вищий індекс SPF, то більше ультрафіолету блокує засіб. Цифри, які позначають ступінь захисту вказують на те, скільки часу ви можете безпечно перебувати на сонці перш, ніж почнеться вплив сонця на шкіру. Якщо не захищеній шкіри зазвичай потрібно 10 хвилин щоб «підгоріти», то сонцезахисний крем з SPF – фактором 15 захищатиме її в 15 разів довше, тобто 2,5 години.

І повертаючись до питання SPF у тональному чи ВВ кремі, слід зазначити, що:

– захист у цих засобах, які за своїм походженням не є санскрінами за основною функцією, як правило не достатній.

– ми не достатньо наносимо декоративну косметики на лице, щоб забезпечити потрібний рівень ефективності фотофільтрів.

Тому, не варто сподіватися, що такі засоби бережуть ваше обличчя від сонячного проміння. Пам’ятаємо просту схему, вмиваємося (гель, пінка), тонізуємо, наносимо SPF і лише після цього наносимо декоративну косметику.

Також не менш важливо не забувати захищати від ультрафіолету губи. Статистика показує, що цю зону часто вражає рак шкіри. Не потрібно купувати окремий санскрін – достатньо бальзаму чи помади із сонцезахисними фільтрами.

Уважно вивчайте вміст засобів і вибирайте якісний продукт. Не полінуйтесь приділити кілька хвилин вивченню товару при покупці. Це допоможе вашій шкірі довше зберігати молодість і красу.

Обирайте той захист, яким вам зручно регулярно користуватися. Любіть себе, щоб залишатися молодими, красивими та здоровими.