Нішева парфумерія: аромат для обраних

Нішеві парфуми – оригінальні, ексклюзивні, елегантні, рідкісні, вони займають окрему сходинку парфумерної хроніки. Поняття нішевої парфумерії – це мистецтво створення аромату, релігія парфумерних нот і філософія розкриття аромату. Нішеві парфуми у світі ароматів це те саме, що в моді «haute couture»…

Ізольованість парфумерних брендів від широкої публіки має перевагу над традиційними парфумами. Винятковість нішевої продукції полягає в тому, що над створенням одного аромату майстри можуть працювати десятиріччями. Саме така особливість відрізняє ці парфуми від класичних ароматів. Для створення «ніші» використовують переважно натуральну сировину найвищої якості, з використанням рідкісних інгредієнтів, саме тому,  ціна такого продукту зазвичай вища, ніж на традиційні аромати.

Нішеві парфуми дивують й ексклюзивним упакуванням: це може бути єдиний в світі такої форми флакон або ручний розпис по склу, або ж навіть коробочка у вигляді шухлядки з дорогих порід дерева… Варто додати, що нішеву парфумерію свідомо виготовляють в малих кількостях, тому що вона не націлена на обслуговування великої аудиторії. Їх називають ексклюзивні аромати, тому отримати такий флакончик – справжнє щастя.

В елітному суспільстві нішеву парфумерію прийнято називати селективною, і дами, які знають якість і принципи покупки таких ароматів знають, що заходячи в престижний магазин із надією придбати ексклюзивні парфуми, потрібно попросити показати саме селективну парфумерію.

Яка особливість селективних парфумів?

  • це продукт для гурманів, які хочуть платити гроші за задоволення мати високоякісний, ексклюзивний аромат, який не часто зустрінеш;
  • такий парфум не потребує реклами та розкрутки товару;
  • аромат виключно для поціновувачів, адже такі особливі поєднання часом можуть здаватися надто важкими;
  • селективний парфум підходить успішним і впевненим у собі особистостям, які знають, чого хочуть

В ТЦ Роксолана представлено спеціалізований магазин із нішевими парфумами. Саме тут, знаходиться парфумерія, створена за індивідуальною програмою, що представляє собою розкішні пахощі.

Жан niche concept –одна із найбільших мереж магазинів нішевої парфумерії і косметики, яка була заснована в 1990 році в місті Одеса та офіційно представляє понад 60 брендів в Україні. Протягом років компанія розвиває напрям niche concept, мережа розширяється і доповнює свій асортимент ексклюзивною для України нішевою продукцією. Магазини даного бренду представлені в Києві, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Львові та Харкові. Кожен із магазинів наділений власним асортиментом, інтер’єром, професійною роботою консультантів.

Мережа магазинів Жан niche concept сьогодні одна із найбільших в світі, яка сформувала свій власний імідж, основні складові якого – унікальний асортимент, який відрізняється від інших ексклюзивними брендами, та рівнем сервісу високого класу. Саме тут представлені такі культові бренди як: Xerjoff, Casamoratti, Sospiro, Byredo, MDCI, Puredistance, а також багато інших.

Світ селективної парфумерії величезний і неповторний у кожному його творі, а підібрати «свої» парфуми досить складно. Оскільки процес підбору вимагає певних знань, почуття гармонії та інтуіції. А головне – розуміння, який посил має міститися у Вашому ароматі, як він «звучатиме» на шкірі.

Мигдаль, карамель, квітковий мед, а, може, сухе листя чи гарячий шоколад? Запрошуємо знайти свою ароматну ноту і доповнити образ, адже, як кажуть, парфум – це фінальний акорд у гамі стилю!